Čo robíme - LAUGARICIO COMBAT CLUB

Čo robíme

O nás

Cieľom LAUGARICIO COMBAT CLUB je ponúknuť úplne nový systém tréningov pre jeho členov.

Tréningy sú vedené zábavnou a akčnou formou a sú vhodné pre každého. Každý z nich ponúka neuveriteľne efektívny tréning.

Nielen, že budete spaľovať veľa tuku, zatiaľ čo budete budovať svaly, ale naučíte sa aj správne prevedenie jednotlivých techník a naučíte sa tieto techniky aj efektívne používať, čo je ďaľšia výhoda, ktorú vám neposkytne žiadne iné cvičenie
výhoda, ktorú oceníte v prípade núdze v sebaobrane.

Hlavné tréningové moduly (podrobné informácie nájdete tu):

BJJ (Brazílske Jiu Jitsu)
MMA (Mixed Martial Arts)
BOXING
THAI BOXING
WRESTLING
CAPOEIRA

Detské tréningy

FIGHT TEAM LAUGARICIO COMBAT CLUB

Súčasťou LAUGARICIO COMBAT CLUB je aj tzv. FIGHT TEAM, kde však končí „všetka sranda“ a je určený pre tých záujemcov, ktorí sa rozhodli zápasiť a reprezentovať LAUGARICIO COMBAT CLUB na amatérskych a profesionálnych súťažiach podľa pravidiel MMA. Do FIGHT TEAM sa nestačí iba prihlásiť, musíte byť pozvaný na základe daných podmienok, na základe fyzických, technických a mentálnych kritérií. Rozhodujúcim faktorom je aj loajalita voči LAUGARICIO COMBAT CLUB.