Pravidlá klubu - LAUGARICIO COMBAT CLUB

Pravidlá klubu

Pravidlá

1. Hlavná zásada - svoje ego nechávam pred dverami gymu.

2. Pohyb po žinenkách je povolený len naboso - bez topánok. Topánky nechávam pri vstupe do gymu, pohyb v rámci klubu v primeranej obuvi.

3. Osobná hygiena je základom - na tréning prichádzam čistý, s ostrihanými nechtami na rukách a nohách atď.

4. Počas tréningu nepoužívam žuvačku a nenosím žiadne ozdoby a šperky (náušnice, prstene, spony vo vlasoch, piercing, náhrdelník alebo hodinky), ktorými by som mohol privodiť zranenie sebe alebo spolucvičiacemu. Dlhé vlasy mám zopnuté, aby nezavadzali pri tréningu alebo neprivodili zranenie.

5. Mladiství pod 16 rokov veku môžu používať tréningové náčinie len pod dozorom rodiča alebo inštruktora.

6. Na každý tréning používam adekvátne vybavenie a oblečenie. Zápožičky sú možné len pre začiatočníkov a na limitovanej báze.

7. Na každý tréning prichádzam načas - tréningy začínajú podľa rozvrhu.

8. Vyhýbam sa ofenzívnemu a vulgárnemu vyjadrovaniu.

9. Absolútne žiadny sparing alebo full contact tréning nie je povolený bez prítomnosti trénera.

10. Použitie neprimeranej sily a nadobudnutých vedomostí a zručností mimo gymu je neakceptovateľné a nebude tolerované. V prípade použitia neprimeranej sily inak ako v sebaobrane bude členstvo okamžite ukončené.

11.  Šikanovanie a/alebo neprimerane agresívne chovanie v gyme nebude tolerované.

12.  Prejavujem rešpekt voči gymu, trénerovi a spolucvičiacim.

13. Neprerušujem lekciu - nerozprávam počas inštrukcií podávaných trénerom, neopúšťam lekciu bez predchádzajúceho ospravedlnenia trénerom.

14. Každý trénujúci musí byť schválený trénerom.

15. Trénujem pre radosť a zdokonaľovanie.